Menu
Sağlıklı Bebekler Mutlu Anneler Kulübü
0850 532 3 386
montero-02

Hakkımızda

Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Montero, bebek ve anneleri için sağlıklı yaşam süreçlerine yardımcı olan yüksek kaliteli besin ve destek ürünleri sunmayı hedeflemiştir. Şirketimizin öncelikli hedefi bilimsel araştırma ve inovatif çözümler ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Montero ailesi olarak, sunduğumuz tüm hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi en doğru şekilde yönetmeyi amaçlarız.

Tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz kalite anlayışımız ve güvenilir olma ilkelerimiz ile hizmet verdiğimiz insanlar için başarıyı daima devam ettirme ve güven kazanmak için çalışırız.

Montero Gıda’nın satışa sunduğu Evolvia ürünleri Ordesa Firması tarafından Danimarka’da bulunan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilir.

1943 Yılında kurulmuş olan Ordesa Laboratuvarları, 70 yılın üzerinde deneyimi ile bebek beslenmesi alanında uzman bir firmadır. Ordesa ürünleri Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde bulunmakta ve kaliteli ürün, yenilikçi anlayış, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Toksöz Grup web sitesine gitmek için lütfen tıklayınız. www.toksozgrup.com.tr


Ordesa’nın bütün ürünleri çocuk gıda ürünleri alanında en prestijli ve tanınmış uluslararası beslenme komisyonları tarafından belirlenen uluslararası beslenme standartlarını karşılamaktadır. Bunlar; Avrupa Pediatrik Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Nutrisyon Topluluğu (ESPGHAN); Amerikan Pediatri Akademisi ve Dünya Sağlık Örgütü Ortak Komitesi (FAO / WHO) ; ve Avrupa Birliği. Üretim süreçleri ve ürün ambalajlanmasında, mevcut uluslararası standartların gerektirdiği kalite seviyelerini uygular, ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri). Ordesa prestijli Lloyd Register Kalite Güvence sertifikasına sahiptir.